Akademi

Eylül Öztürk

Akademi

Eylül Öztürk Nail Spa Ailesi olarak yakın zaman önce hem kendi bünyemize yeni personeller kazandırabilmek, hem de sektörel anlamda donanımlı personel yetiştirebilmek adına çözüm ortağımız Akel Akademi ile güçlerimizi birleştirdik.

Kurulduğu günden bu yana Kozmetik ve Estetik alanda toplam 5000’in üzerinde mezun veren ve sektörün eğitim liderlerinden biri olan Akel Akademi’nin profesyonel eğitim kadrosu ile eş zamanlı olarak öğrencilerimizi Eylül Öztürk Akademi bünyesinde eğitiyor ve meslek sahibi olmalarını sağlıyoruz.

 

Ümraniye merkez binamızda son teknoloji cihazlarla donatılmış teori ve uygulama sınıflarında alacağınız eğitimler sonunda dilerseniz kendi merkezinizi açabilir veya mezun olduğunuz bölüm kapsamında çalışmaya başlayabilirsiniz.

Uygun fiyat politikamız, özel anlaşmalarımız sayesinde sunduğumuz ödeme kolaylığımız, seçtiğiniz bölüme göre değişkenlik gösterebilen istihdam garantimiz ve isteğe bağlı olarak sunduğumuz dünya çapında geçerli sertifika programlarımız ile sizleri en profesyonel şekilde eğitip hayallerinizdeki mesleğe sahip olmanız için desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Başvuru Formu

Aramıza Katılın

Ders saatleri ve ücretler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurduğunuzda sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. Ya da 0850 307 53 37 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Değerlendirme Formu

Bizi Değerlendirin

Sevgili kursiyerlerimiz, görüş ve tavsiyeleriniz bizim için çok değerli. Eylül Öztürk Akademi’deki eğitim süreciniz ile ilgili tüm düşüncelerinizi bizlere buradan iletebilirsiniz.