Ataköy

Ataköy

Eylül Öztürk Nail Spa

Adres: Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mahallesi Çobançeşme E5 Yan Yol Cad. Ataköy Towers No:20 A Blok Daire:148 Bakırköy İstanbul
Telefon: 0 532 256 25 63
Instagram: @eylulozturkatakoy

Eylül Öztürk Ataköy Şubesi olarak açıldığımız günden bugüne, bir güzellik merkezinden çok, danışanlarımızın ve çalışanlarımızın kendilerini evlerindeymiş gibi rahat hissetmelerini sağlayacak bir merkez olmayı hayal ettik.

 

 

Türk kültür, gelenek ve göreneklerini örnek alan Atatürk ilke ve inkılaplarının peşinden giden iki kadın girişimci olarak hedefimiz, danışanlarımızın hijyenik bir ortamda beğeni ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak merkezimizden mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktır.

 

 

Evimiz gibi olan merkezimize gelip ailemizin bir parçası olmak isterseniz, bizler sizleri Eylül Öztürk Nail Spa Ataköy olarak ağırlamaktan onur duyarız.

İşlemler

Ataköy Şubemizde Alabileceğiniz Hizmetler

Gamze

On senedir maniküristlik ve protez tırnak uzmanlığı yapıyor. Bunlara ek olarak ipek kirpik, kaş-kirpik laminasyon, lifting ve kaş tasarımı işlemleri yapıyor. Sizlerle tanışmak icin sabırsızlanıyor.

Nurseli

Üç senedir profesyonel protez tırnak uzmanlığı yapıyor. Bunun yanı sıra manikür, pedikür, kaş alımı, kirpik/kaş laminasyonu yapıyor. Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Cennet

Kalıcı makyaj uzmanı. Dört senedir bu sektörde profesyonel olarak hizmet veriyor. Ayrıca kaş tasarımı-kınası, kaş-kirpik laminasyonu, kirpik lifting uygulaması, ipek kirpik ve tattoo removing (hatalı kalıcı makyaj silme) işlemleri de yapıyor. Yeniliğin, cesaretin, özgüvenin, özverinin, neşenin, pozitif enerjinin insanı ve mesleğine bunu tümüyle yansıtmaya çabalıyor. Tanışmak için sabırsızlıkla sizleri bekliyor.

Elif

Yirmibeş yaşında. Yedi senedir bu sektörde. Uzmanlık alanı manikür, pedikür,  protez tırnak ve kaş alımı. Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Ece

Yaklaşık olarak dört senedir bu sektörde karşılama görevlisi olarak çalışmakta. Sizleri güler yüzle karşılayıp tıpkı evinizdeymişsiniz gibi hissettirmek kendisini son derece mutlu ediyor. Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Zekiye

Yaklaşık onsekiz senedir temizlik sektöründe hizmet vermekte. Merkezimizin hijyeni ve temizliği onun deneyimli ellerine emanet.

Gizem

Üç senedir profesyonel protez tırnak uzmanlığı yapıyor. Bunun yanı sıra manikür, pedikür, kirpik ve kaş laminasyonu yapıyor. Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Tuğçe

Onbeş yaşında manikürist ve pedikürist olarak basladığı bu sektörde kendini geliştirerek, üç senedir profesyonel protez tırnak uzmanlığı ve kaş alımı yapıyor. Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyor.