Ümraniye

  -    -  Ümraniye
Ümraniye

Eylül Öztürk Nail Spa

Adres: Poligon cad. Depoyolu sok. no: 16 Kat. 8 D:60 One Block Ümraniye / İstanbul
Telefon: 0 530 742 80 80
Instagram: @eylulozturkumraniye

Alanında uzman ve profesyonel kadromuz ile danışanlarımıza konfor ve maksimum hijyen koşullarını ön planda tutarak güvenilir ve kaliteli hizmet verebilmek için buradayız.

 

Kadromuzun önceliği daima danışanlarımızın isteklerini anlayarak bu doğrultuda en güvenilir ve doğru hizmeti vermektir. Kıymetli danışanlarımızı, uygulamasından memnun ve tam tatmin, gülümseyerek merkezimizden uğurlamak en onemli ilkemizdir. Ümraniye şube olarak uzman kadromuz ile birlikte siz değerli danışanlarımıza; Kalıcı Makyaj, Kaş ve Kirpik Hizmetleri, Tırnak Hizmetleri, Bölgesel İncelme ve Çatlak Tedavisi Hizmetleri sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

 

Bizim için çok değerlisiniz.

Elif

Ümraniye Şube Müdürü

Dört yıldır aktif şekilde güzellik sektöründe yönetici olarak çalıştı.
Ümraniye şubesinde güler yüzlü ve tamamen danışanların memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet için sizleri bekliyor.

Özge

Dört yıldır profesyonel bir şekilde kirpik lifting, kirpik laminasyon ve kaş laminasyon yapıyor. Ayrıca bölgesel incelme ve çatlak tedavisinde harikalar yaratıyor.

Tuğçe

On sekiz yıldır bu sektörde manikür, pedikür, batık tırnak, kalıcı oje, kirpik lifting, kaş & kirpik laminasyon, bölgesel incelme ve çatlak tedavisi uygulamaları yapıyor. Tanışmak için sizleri bekliyor.

Semra

Phibrows Akademi microblading artisti ve kalıcı makyaj uzmanı. Kaş tasarımı ve kaş & kirpik laminasyon işlemlerinde harikalar yaratıyor. Sektördeki beş senelik tecrübesi ve özenli çalışması ile hizmetinizde.

Büşra

Banko görevlisi. Dört yıldır bu sektörde çalışmakta. Randevu taleplerinizi oluşturuyor.

Yasemin

Beş yıllık sektör tecrübesi var. Manikür, pedikür, kirpik lifting / laminasyon ve çatlak tedavisi uygulamaları yapıyor.

Özlem

Altı yıldır “Güzellik Hizmetleri” sektöründe. Güzellik ve Saç Bakımı Hizmetleri” üniversite mezunu. Kirpik lifting ve kirpik laminasyon uygulamalarının da uzmanı. Tüm bunların yanında estetisyen ve bölgesel incelme uygulamalarında da oldukça başarılı.

Aziza

Yurt dışında protez tırnak eğitimi aldı. Dört yıldır Türkiye’de profesyonel olarak protez tırnak, nail art, manikür ve pedikür hizmetleri vermekte.